Generálka skončila jasným vítězstvím

publikováno 21.08.2016

SK Klášter - TJ Sokol Nová Ves  7:1 ( 5:1)

Sestava: Kohl ( Kysela), - Král,( Novák), Horák, Burda, Hajlich, - Vasko (Čurej), Kandráč, Najman, Smetana,( Staněk), Navrátil, (Tesař), - Bendl

Branky: 2x Vasko, 2x Kandráč, Horák, Burda, Novák

Do posledního přípravného zápasu jsme vstoupili hbitě a agresivně, stále jsme ale nehráli v nejsilnější možné sestavě. Z různých důvodů chyběli Železný, Rössler. Velkou absencí, která potrvá asi měsíc, je zranění velezkušeného forwarda Jirky Antoše, který podstupuje léčebnou kůru, doufáme že Jirka se brzy vyléčí a bude  nám v co nejbližší době k dispozici. Z lavičky sledoval zápas jen Nedvěd, chyběl i Lauryn, který se chystá na svůj návrat do týmu.

Na svého soupeře jsme vyrukovali důrazným způsobem, a rázem jsme vedli 2:0 a nasvědčovalo to hned na úvodu k rozkladu týmu hostí. Ten, ale skorigoval na 2:1 a vypadalo to na zápletku, ale opak byl pravdou. To nakoplo naše hráče , výborně se prezentoval celý tým, který dobrou kombinací převyšoval soupeře.

Kandráč skóroval hned dvakrát,a jeho druhá branka byla skvostní.  Střelecky se probudil i Vasko, který se také trefil dvakrát. Branku vstřelil i sváteční střelec Horák, který po centru Kandráče, z přímého kopu zavěsil levou nohou. Brankově se prosadil i pravý bek Burda, který se hlavou po centru nemýlil. A náš navrátilec do sestavy Novák se taktéž trefil, a nemusela to být jeho jediná branka, po přímém kopu, který zahrával orazítkoval tyčku hostujícho golmana.

Doufáme, že to byla dobrá generálka na mistrovské zápasy, které začínají hned příští týden a to v sobotu 27.8.  od 17 hodin na horké půdě sousední Jiviny.

Doufáme že nás náš fanklub přijede podpořit v hojném počtu a vytvoří nám zde domácí prostředí, a my přivezeme domů vytoužené 3 body