Zbytečná prohra s Luštěnicemi

publikováno 15.08.2016

SK Klášter - TJ Sokol Luštěnice "B"  3:4

Sestava: Kysela, Smetana ( Král), Hajlich, Burda ( Tesař), Horák ( Kovář st.), Železný, Najman, Navrátil, Kovář ml.( Janoušek), Vasko (Pálka), Kandráč

Branky domácích: Železný, Kandráč 2x

Ve druhém přípravném zápase jsme doma hostily družstvo z Luštěnic

V prvním poločase, jsme byli aktivnějším týmem, do vedení nás poslal Železný, který se dostal ve skrumáži před brankou  k dorážce a nemýlil se. Hosté měli poté také řadu šancí, když dvakrát postupovali sami v nájezdu na golmana Kyselu, který je ale vždy vychytal. Vyrovnání se dočkali hosté po změně stran, když Kysela minul míč směřující na jeho nohu a hostující hráč tak skóroval do prázdné branky. Hosté se hned v zápětí dostali i do vedení 2:1. Vyrovnávací branku vštřelil krásnou střelou k tyči Kandráč. Domácí v zápětí zápas opět otočili, když pokutový kop napoprvé Kandráč neproměnil,až jeho následná dorážka už brankou skončila 3:2. Domácí měli další šanci, když Železný tečoval míč do branky, ale zastavila ho tyč, a Pálka, který byl odrazem tak překvapem, že ho nedokázal zpět do branky dostat. Hosté vyrovnali krásnou střelou z dálky který skončila v šibenici Kyselovi branky. Kysela následně kryl další samostatný nájezd hostujícího hráče. Následně hosté dostali možnost kopat pokutový kop, ale Kysela ho bravůrně vystihl. Hosté vstřelili vítěznou branku těsně před koncem zápasu když se prosadili po rohovém kopu hlavou.

Příští týden  v sobotu 20.8. hostíme v generálce na mistrovskou soutěž  mužstvo Ranka Nová Ves od 17 hodin