To byla EXHIBICE jak se patří!!!!!!!!!!

publikováno 12.11.2014

Vyprodaná Klášterská aréna viděla střelecké hody,Antoš poprvé během podzimu nazul ty správné kopačky,Kule nadělil 10 a v hospůdce se točila Klášterská 12.

Krásné sobotní počasí přilákalo na Klášterskou rozlučkovou exhibici rekordní návštěvu sezony.Diváky nehřálo pouze slunce na tváři a klobása v žaludku,ale hlavně krásný fotbal u srdce.Nejdříve se domácímu mužstvu postavil protivník složený z bývalých hráčů pamatujících ještě doby Okresního přeboru.Jako kapitán je na hřiště přivedl Milan Horák,který jako hráč pamatuje Panenkovu penaltu v Bělehradě.Přes tento uctyhodný věk po hřišti běhal jako srnka a ofenzivními výlety větral obranu soupeře.Stoperská dvojice Čermák - Šimiček D.byla pro utočníky domácích mladíků opravdu těžkým oříškem a pokud už například utočník Staněk prošel, vylámal si zuby na golmanovy Pavlu Šimíčkovi.Naštěstí byla v hledišti přítomna stomatoložka p.Pelantová,která konstatovala ,,Pane Staněk budte v klidu ve vaší ustní dutině není co léčit,,!Bohužel pro Stanka došlo ke střetu s Čermákem a chatrné zánártní kůstky odeslaly Stanka do nemocnice.Velice příjemně zapůsobil návrat na Klášterský trávník na utočníka Čugo Antoše.Hráč který se celý podzim střelecky trápil na hostování v Doubravě se v domácím prostředí rozstřílel a do poločasu stihl čtyřikrát rozvlnit sít za zády bezmocného Mongi Kysely.Antoš na hřišti zůstal i v druhém poločase kdy na trávník vyběhly mimo jiné Šantroch,Pálka,Vaníček,Šperka,Joska Abe a Karásek.Antošův střelecký koncert se zastavil na čísle šest.Sám to komentoval slovy:  :,,Jsem mile překvapen svým výkonem,Do utkání jsem šel s velkým respektem k neznámé obraně soupeře.V první moment jsem myslel že tam nastupuje Adrian Rolko,bohu dík to byl Hajki.Zmátl mě podobný herní styl a učes.O to větší mám radost ze svého výkonu."V závěru se střelecky prosadil i Pepa Abé a divákům vytouženou desítku nadělil kanonýr Kule.Přestože byl Kule na hřišti celý druhý poločas prosadil se až v samotném závěru.Do té doby byl takřka neviditelný,proč tomu tak bylo sám vysvětlil :,,Celou svoji karieru nastupuji v zápasech až v posledních minutách.Já vlastně ani nevim jaké to je být na hřišti třeba ve 22. minutě.Nějak jsem se v rozmezí 45. až 80. minuty nemohl aklimatizovat na nezvyklé prostředí.S přibývajícím časem se však situace zlepšovala a na konci už to byl ten správný bomber Kulegas.Kvalitní výkon staré gardy Kláštera znovu otevřel otázku přihlášení do Odborářské ligy Boleslavského Deníku.