Jivina : SK Klášter 2 : 2 poločas 1 : 1

publikováno 13.09.2014

Velmi tvrdý zápas s rivalem stál spoustu sil a bohužel i ztrátu hráčů do dalších bojů

sestava : Tesař - Burda,Dvořáček,Prokorát,Hajlich - Abraham,Knotek,Adášek,Novotný - Véle,Lauryn

branky: Vasko 2

střídal : Vasko,Filip

Tým Kláštera který je některými rádoby odborníky označován za nejslabší tým 3.třídy ukázal na horké Jivinské půdě,že svoji kůži neprodá lacino.Dvě uvodní jasné prohry hráči hodili za hlavu a aktivním,agresivním a obětavým výkonem vybojovali cennou remízu.Začátek zápasu patřil domácím,kterým ve skorování několikrát zabránil vynikající golman Tesař.Bohužel jednou kapituloval a domácí diváci radostně kvičeli.Jejich radostný kvikot a emoce nabudily hráče k prasečí hře,což rozhodčí Chrastina zvesela trestal kartamy.Tvrdá hra nakonec stála zdraví utočníka Kláštera Véleho,který byl odnesen na nosítkách s podezřením na zlomeninu kotníku.Na hřiště tak vběhl Zorro mstil Vasko,který na Jivinské vyrukoval fotbalovými zbraněmi.Ihned po vystřídání nebezpečně hlavičkoval a o několik minut později proměnil Laurynův centr ve vyrovnání.Zaskočení Jivinští mohli inkasovat další branky.To se stalo až ve druhém poločase a byl to znovu Vasko,který se prosadil dorážkou ve vápně.Opojný pocit vedení v zápase však hráče ukolébal natolik,že ihned z rozehrání inkasovali vyrovnávací gol.Závěr zápasu tak patřil souboji Jiviny s Tesařem.Tento golmanský čaroděj však svůj tým podržel a to i přes vyloučení Prokoráta na konci zápasu.

Bod z Jiviny však byl zaplacen ztrátou Véleho,zraněním Abrahama a vyloučením Prokoráta.Kdo tyto hráče základní sestavy nahradí v dalších zápasech bylo otázkou pro trenéra Baitlera který na po utkání řekl: ,,Jsou to citelné ztráty,ale mám v záloze kvalitní borce.Z manažerské židle jsem na páteční trénink povolal kanonýra Kuleho a můj asistent Laci má v telefoním seznamu jméno Šantroch.

Zda trenérovi vydrží optimismus a dobrá nálada jsme se osobně přesvědčili na pátečním tréninku.A opravdu, mezi trénujícími hráči nechyběl zminovaný bývalý kanonýr Kule.Jeho střelecká impotence však trenéra donutila polknou několik léků na uklidnění a ještě je zapít vinným střikem.Po ukončení tréninku nám udýchaný Kule řekl :,,Ano byl jsem marnej,ale může za to trenér,který mi hned na začátku tréninku při hře na honěnou totálně vyštavil a já pak už jen pletl nohama.To se to pak špatně střílej goly i z vyložených pozic.Stejně tak oddělal i Abrahama na Jivině.Postaví ho na lajnu at tam lítá,on kanonýr co dával goly už v minulém století.Pak se nedivte že si urval stehenní sval.Je to cílený utok na nás, zkušený harcovníky!Třeba Dvořák tenhle tlak neustál a raději odešel do provinčního klubu IV.třídy.Já to ale nezabalím,jdu do sebe,individualní trenink,dieta,abstinence,budu si po treninku přidávat jako můj vrstevník Jarda Jágr.A velmi mile mi překvapilo,že tenhle děsnej dril a odříkání se mnou chce sdílet  mladý Tomáš ,,Hajki,, Hajlich!Budu si muset promluvit s jeho matkou aby Tomášovi zvýšila kapesné na zakoupení iontových nápojů a dietních zdravotně nezávadných bio potravin.