V Habarticích znovu na třetím místě

publikováno 18.08.2014

Dvě remízy a jeden debakl,modní přehlídka,večerní oslavy a noční rezignace

Do Habartic přijeli Koledníci vylepšit lonské 3.místo,to se jim bohužel nepovedlo.Zaváhali hned v prvním utkání kdy horko těžko zachranovali remízu 4 : 4 s podcenovaným dorostem Doks.Je potřeba napsat,že v utkání je velmi závažně poškodil rozhodčí,který dvakrát neodpískal jasný ofsajd a stejně tak nenařídil pokutový kop ve prospěch Kláštera.V děsivou frašku se změnil zápas s domácím mužstvem.Po ještě snesitelném poločase 1 : 3 přišel kolaps a debakl 1 : 9.Před posledním utkáním tak hrozilo,že Klášter obsadí poslední příčku.Navíc mužstvo opustil Petr Abraham,kterého trenér uvolnil na rodinou oslavu.Následně situaci zkomplikoval elitní utočník Lauryn,který byl rozhodčím za vzájemnou potyčku odeslán do sprch.Na hrotu se tak pohyboval Staněk a snajpr Kule.Tím se rychlost utoku velmi zpomalila a o pohyb se tak museli postarat krajní záložníci Vasko s Novotným.Klášter si vypracoval několik golových příležitostí,bohužel ani jednu neproměnil.Výsledná remíza 0 : 0 tak alespon Koledníkům zajistila 3.místo.Vzhledem k deštivému počasí mužstvo ihned po vyhlášení výsledků opustilo Habartice a odjelo na Klášterskou základnu.Tam byly hráčům za přispění našich děvčat formou modní přehlídky předvedeny nové klubuvé bundy.Pak už se jen konzumoval rum,šampus a pivo.Bohužel přemíra alkoholu způsobila zvýšenou aktivitu některých jedinců vymýšlet nové pořádky ve fungování kabiny a mužstva celkově.Velmi aktivně se projevoval jindy tichý Roman Tesař a sekundoval mu druhý Románek Dvořáček.Trio inovátorů doplnil velmi ortodoxní Zdeněk ,,Franta,, Jetel.Z jeho hlavy se například vyklubal návrh sazebníku pokut a následně i trestů.K jednání byl následně pozván i trenér Baitler.Tomu se však zminované návrhy pranic nezamlouvaly a neprojevil zájem o nich debatovat.Opustil jednání a odešel sledovat televizní utkání Teplice : Slavia.Brzy se však objevil zpátky, v ruce držel jakýsi soupis požadavků a působil velmi rozlíceně.Na kobereček si k pohovoru mezi čtyřma očima pozval Martina Kule Pálku.Co bylo na soupisu požadavků a co si řekli trenér a sportovní manager nikdo neví a ani si to nepamatuje.Výsledkem však byl okamžitý odchod Kuleho do hajan a snaha trenéra rezignovat na svoji funkci.V neděli byl tento katastrofický scénář naštěstí zažehnán.Našla se také sportovní brašna s výbavou,kterou při návratu domů ztratil Luboš Navrátil.Takže na konec vše dobře dopadlo.