Obruby : Koledníci Klášter 6 : 4 poločas 4 : 2

publikováno 03.06.2014

Divoký zápas na hřišti i v hledišti,Koledníci svoji hrou i chováním nezklamali

Sestava: Tesař - Dvořáček,Šantroch,Vasko,Novotný - Knotek,Pálka ml.,Bendl,Sivous- Abrahám P.,Lauryn

branky: Lauryn 2,Abrahám 2

střídal: Hajlich,Pálka st.,Staněk

I tentokrát Koledníci potvrdili,že jejich utkání jsou oboustraně bohatá na branky.Přestože se trenér Baitler pokusil vystužit obranu nečekaným návratem stopera Šantrocha,který si užíval fotbalového důchodu v klidu Jizerských hor,průchodák zadních řad zůstal průchodákem.Koledníci v závěru utkání šahali po remíze,ale nezkrotili své vášně a sami se tak připravili o možnost remizovat.Jako již tradičně první nervově zkolaboval Bendl,který slovními výpady střídavě utočil na spoluhráče,rozhodčího a v neposlední řadě i soupeře,brzy ho následoval poněkud překvapivě i Dvořáček,který se pokusil o jednostraný dialog s rozhodčím Noháčem.Tento arbitr protřelý zápasy v první lize pro jeho výlevy nenašel pochopení.Situaci zachranoval trenér Baitler jejich okamžitým vystřídáním.Právě trenér Baitler byl překvapivě jedním z mála kdo zachoval chladnou hlavu.Nečekaná změna chování trenéra byla způsobena tím,že p.Baitler v týdnu prodělal kontrolní vyšetření operované srdeční chlopně a byl stále ještě pod vlivem sedativ.Nervozita na hřišti se přenesla i do hlediště.Distancovaný asistent trenéra Horák,který seděl v hledišti se proplížil mezi pařezy a vnikl na střídačku.To neušlo pozornému pomeznímu rozhodčímu,který se vše snažil okamžitě nahlásit.Pomezní,který mimo jiné působil  v období války jako konfident gestapa,po unoru 48 jako agent KGB,po srpnu 68 jako příslušník STB a po listopadu 89 jako donašeč p.Berbra,však nebyl vyslyšen.Slovní přestřelku ukončil střídající Martin Pálka Kule zvoláním ,,chováš se jak fakan ze zvláštní školy,, což okomentoval Daniel Tetere Votava tím ,,že nikdo takový s ním do třídy nechodí a že tedy Kule kecá.A šlo se do sprch!Jak je vidět žádné změny u Koledníků se nedějí a tak jedinou novinkou pro všechny přítomné byla nová přítelkyně zraněného Adáška.Je jen otázkou zda si Adášek své zranění způsobil při posledním zápase nebo během bouřlivého rozchodu se svoji bývalou ex??????