Koledníci Klášter : Sporting MB 5 : 4 poločas 3 : 2

publikováno 14.05.2014

Po divoké přestřelce Klášter opustil poslední příčku

sestava : Kofr - Dvořáček,Prokorát,Bendl,Burda - Vasko,Pálka ml.,Knotek,Adášek - Abraham P., Lauryn

branky : Bendl 3,Palka,Abraham P.

střídal : Staněk,Novotný,Tesař

V souboji týmů ze dna tabulky byl k vidění velice útočný a atraktivní fotbal.Už v posledních kolech Klášter naznačil zlepšení,ale bohužel bodově vyšel naprázdno.Nový trenér Baitler mužstvu ordinuje ofenzivní pojetí,ale hrubky v obraně způsobují následné hokejové výsledky.Utočně se však nechovají pouze hráči,ale i trenéři na lavičce.Asistent Horák byl po vulgárním napadení pomezního rozhodčího v minulém zápase potrestán zákazem činosti na 2 měsíce,zaskakující Martin Pálka Kule byl za své emoce na Jivině z lavičky stažen preventivně vedením klubu.A tak utkání musel odkaučovat trener Baitler sám.A hráči jeho několikráte operované srdce nešetřili.Nepřístojné chování funkcionářů Kláštera musel řešit i svaz nominací tří rozhodčích a delegáta,což se děje pouze ve vyjímečných případech.Baitlerovo nemocné srdce zaplesalo brzy po začátku, nebot uvodní branku vsítil Petr Abraham.Bohužel následné dvě chyby v obraně vážně narušily stabilitu trenerovi srdeční chlopně.Příjezd rychlé záchranné služby nebyl naštěstí nutný,nebot Bendl a krátce poté Pálka výsledek otočili.Přestože soupeř neustále kousal, v neděli velmi aktivní Bendl vždy zjednal pořádek.Poslední velkou šanci soupeře vyrovnat zastavil za cenu vlastního zdraví golman Kofr.Po výsledku 5 : 4 se tak Koledníci po dlouhé době odpoutali ze dna tabulky.Černého Petra tak má v rukou Nová Ves.